Červenec 2008

Aha! - Avril Lavigne v Praze-názor Aha !

31. července 2008 v 23:59 | quicky

Koncerty Seala & Avril Lavigne v Praze - Velké zklamání!

Zklamaní fanoušci a totální chaos. Tak se dají popsat úterní koncerty mladé rockerky Avril Lavigne (23) a londýnského zpěváka Seala (44). Avril, která O2 Arénu na začátku nechala vyhláskovat písmena svého jména, podala tak mizerný výkon, že největší potlesk měla, když zrovna nebyla na pódiu. Seal doplatil na špatnou organizaci, díky které raději ihned po koncertu odjel.
Růžová rockerka bez šťávy. Tak se dá nazvat Avril Lavigne na pódiu. Přestože je mladá zpěvačka talentovaná a dokáže hrát na několik hudebních nástrojů, její pražský koncert byl velké zklamání. Důvod? Punkrockové princezně chybí pomyslná jiskra, kterou by rozžhavila publikum. Ba co víc! Avril nejspíš netuší, jak si získat fanoušky. Po koncertě totiž nepřidala ani písničku, přestože na to její nejvěrnější několik desítek minut čekali. Marně!
To velkolepý koncert Seala byl pro hudební fanoušky lahůdkou, »dojel« bohužel na mizernou organizaci pořádající agentury. Dlouho avizovaná senzace koncertu, Sealova manželka Heidi Klum (34), totiž nepřijela, a ani přijet neměla! "Během návštěvy bude Seala provázet manželka, slavná modelka Heidi Klum a jejich tři děti," slibovala do poslední chvíle Olga Wieczorek z pořádající agentury Makroconcert a naznačovala, že by se mezi VIP hosty měla objevit i nějaká ze slavných modelek-kolegyň Klumové. Celé to ale byla lež. "Heidi je v Americe. Seal si s ní telefonuje, ale neplánovalo se vůbec, že by přijela," potvrdil zdroj ze zákulisí. A zdaleka to nebylo jediné, co se agentuře nepovedlo. Chaos, téměř devadesátiminutové zpoždění koncertu a bez předkapely, to všechno fanoušky v HC Sparta Aréně potrápilo.
Náladu jim naštěstí zvedl Seal profesionálním výkonem na pódiu upraveném jako molo, čímž byl s diváky v těsném kontaktu, a dokonce si s jednou z návštěvnic krátce zatančil. I když se zpěvák choval k fanouškům velmi přátelsky, vzhledem k organizačním zmatkům se není čemu divit, že nepřidal ani jedinou skladbu.
Ale blýská se na lepší časy, už 17. srpna zahrají v Praze téměř po třech letech R.E.M.! V rámci evropského turné budou na pražské Slavii prezentovat nové album Accelerate.
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/4/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

Avril Lavigne-Punk rocková zpěvačka v Praze

31. července 2008 v 23:58 | quicky
AVRIL V PRAZE
Když před třemi lety Avril Lavigne koncertovala v T-Mobile Aréně, byl její koncert spíše propadákem než hudebním zážitkem. Svým druhým vystoupením, které se konalo v úterý o několik kilometrů dál, si reputaci vylepšila, i když ne tolik, jak by se dalo za tři roky hudebního vývoje čekat.
Byl to možná trošku risk vozit do České republiky Avril Lavigne v době letních prázdnin. Přeci jen její hudbu u nás poslouchají především náctileté slečny a většina z nich je v současné době na prázdninách. Fiasko se ale nekonalo, přeci jen v tu nějaké zbyly. Nejvyšší patro haly a sponzorská místa po skyboxy sice zely prázdnotou, ale hlavní tribuny a především plocha byla velmi slušně zaplněná. Těch náctiletých slečen oblečených v jednotném stylu, sem tam vyzdobených síťovanou rukavicí, bylo přes osmdesát procent. Zbytek tvořili především rodiče a náhodní příchozí. Ti všichni si před Avril museli vyposlechnout ještě minikoncert českých Imodium a nutno říct, že vyjma několika momentů nikoho zvlášť nezaujali. Na prstech jedné ruky byste spočítali, kolikrát opravdu roztleskali či rozezpívali obecenstvo. Svou vinu na tom měl jistě i dost špatný zvuk, absence projekce a fakt, že přeci jen jejich muzika byla pro tyhle slečny příliš tvrdá. Jediné, co se celkem povedlo, bylo velmi slušné nasvícení. Imodium tak po "Stigmatech", "Dostavníku" a dalších kouscích odešli, aniž by zanechali nějaký výraznější dojem.Holiday

31. července 2008 v 0:07 | quicky
Když už jsou ty prázdniny :)

Paris, Francie - 10.06.08

30. července 2008 v 23:52 | quicky

Milano, Itálie - 13.06.08

30. července 2008 v 23:50 | quicky

Amsterdam - 20.06.08

30. července 2008 v 23:48 | quicky


Paris, France - June 10, 2008

30. července 2008 v 23:42 | quickyLondon, UK - June 4, 2008

30. července 2008 v 23:32 | quicky

Můj názor na Právo

30. července 2008 v 23:25 | quicky
Abych to řekla po pravdě.Koncert se mi moc líbil jen mi chyběl ten uvolněnej přístup ze strany Avril.Bylo vidět že to měla všechno nacvičený až na některý písničky.Lepší bylo když prostě dřív přišla na podium a udělala tam vlastní show,a dělala to co jí zrovna napadlo.Tak to mě na to mzaráží.A druhá věc že bylo všechno až moc růžový...to už nemá jinou barvu než růžovou ? :(
No to je můj názor můžete se vyjadřovat v komentářích...
quickys

Právo-Co na to říkají novináři

30. července 2008 v 23:22 | quicky

Avril Lavigne na můstku k jasnějším časům

Avril Lavigne poslala pražskému publiku písničky skrz černou a fialovou barvu, které její image vévodí.
Avril Lavigne poslala pražskému publiku písničky skrz černou a fialovou barvu, které její image vévodí. foto: Petr Horník, Právo
Drobná kanadská světlovláska s rudými prameny v hřívě Avril Lavigne tvorbou vydatně snižuje věkový průměr svých fanoušků. Těžko říct, zda je to záměr nebo náhodný důsledek, každopádně na jejím prvním zastavení v Česku před třemi lety to byla pastva pro mladé rockery v telecích létech. V úterý si cestu do pražské O2 Areny našla především prázdninová dítka, jinak základkou povinná. Bylo jich i s doprovodem dobrých deset tisíc.
9. 7. 2008 15:06
Třiadvacetiletá Kanaďanka je si toho vědoma a trochu se v tom plácá. Zatímco u starších písniček z první půlky tohoto desetiletí byl cítit přirozený punkrockový fundament, novější věci jej proměnily ve fialovou žvýkací gumu. Mezi těmito konci se Avril plácala především co do výrazu. Jako by se pořádně nedokázala rozhodnout, zda bude zlobivou dívčinou, na kterou je už ale přece jenom trochu "stará", anebo dospívající manželkou, která dokáže rozparádit o pár bloků vedle bydlící dvanáctiletá dvojčata.
Té druhé pozice se navíc bála, přistupovala k ní opatrně. Na pódiu ji sice v několika skladbách doprovázeli hbitě rázující tanečníci, svobodněji však dýchala bez nich, pouze s chlapskou kapelou za zády a špetkou prvotní syrovosti.
Proto byl koncert spíš jen zhmotněním povinného můstku k příští umělecké poloze zpěvačky, aniž by kdo v hale i na pódiu tušil, jaká vlastně bude. Místy jako by se Avril nudila, a když vykládala, jak je skvělé dělat na pódiu každý večer to, co má ráda (tedy zpívat), znělo to besídkově naučeně.
Začala jako na poslední desce The Best Damn Thing (2007), skladbami Girlfriend a I Can Do Better. Hned poté sáhla pro Complicated z debutu Let Go (2002) a My Happy Ending z kolekce Under My Skin (2004). Většina koncertních skladeb byla ovšem z posledního alba. V přídavku zazněla legendární Sk8er Boi z debutu, která ji druhdy proslavila po celém světě.

Infantilní písně

Avril zpívala nevyrovnaně. Chvíli byla jistá a záživná, jindy zápolila s intonací a zachraňovalo ji, že koncertní set byl veskrze melodický, ať už byly písně podporované kapelou, či stály na zvuku akustických nástrojů nebo piána. Na ně ostatně Avril sama hrála, stejně jako na kytaru a bicí. Pokaždé to byl milý začátečnický výkon, který omlouvá fakt, že zpěvaččiným úkolem bylo především zpívat.
Problém lehce infantilních písní z dosud posledního alba je ten, že jsou stereotypní. V té vlastnosti se většina koncertu topila, což korunoval remix již jednou uvedené písně Girlfriend v přídavku. Přesto bylo zřejmé, že matky a otcové, čekající po závěru koncertu před halou, odváželi domů ratolesti spokojené.

TBDT-Prague 8.7 2008

30. července 2008 v 23:20 | quicky


Stop - Dieta ? Jo ale ne drastická

30. července 2008 v 23:09 | quicky
Jíst, a přitom hubnout, se nevylučuje.
Jíst, a přitom hubnout, se nevylučuje.
Potraviny, po kterých naše těla nepřibírají na váze, ale naopak zeštíhlují, skutečně existují. Jsou to vesměs potraviny v přírodním stavu, tedy ty, které nejsou dále průmyslově upravované a zpracované.
Patří mezi ně všechny druhy syrového ovoce, veškerá syrová zelenina, luštěniny, houby, celozrnné produkty, sója, přírodní rýže, brambory, vejce, drůbeží maso bez kůže, ryby, nízkotučné mléko, jogurty, libové telecí, hovězí a vepřové maso.
Lidské tělo potřebuje ke své existenci stavební látky a energii, jejichž zdrojem je každodenní strava. V přírodních potravinách je zachována rovnováha základních komponentů přírodních proteinů, mastných kyselin, vlákniny, minerálních látek a vitaminů, které průmyslově upravené potraviny během zpracovávání ztrácejí. Jíst, a přitom hubnout se nevylučuje.
Jde jen o to, vyvarovat se potravin, které tloušťku způsobují, a nahradit je pestrou stravou z průmyslově neupravených potravin. Nejdůležitější pravidlo, které bychom si měli osvojit, je nepřejídat se a jíst vše v přiměřeném množství.

Funguje to :)

30. července 2008 v 23:07 | quicky |  Zajímavý články
  • Mysli si číslo od 1-9.
  • Přičti k němu trojku.
  • Dále odečti jedničku.
  • Pričti sedmičku.
  • Odečti dvojku.
  • Přičti desitku
  • Odečti to číslo které sis myslela na začátku.
Vím co ti vyjde,protože patříš do skupiny 99% lidí kteří myslí na to samé číslo.Vyjde ti....podívej se na výsledek níže...

Zoo LBC..Photo

30. července 2008 v 20:05 | quicky |  Moje fotky
Zoo LBC..Hustýý xDD

Ještěd-Photo

30. července 2008 v 20:05 | quicky |  Moje fotky

Ještěd,Zoo LBC

30. července 2008 v 19:36 | quicky |  Deník
Achuujky čudlové xD.Dneska byla suprovej den :).Ráno sme se v půl jedenácté stavili pro kámošku Lindu xP.Já jsem měla vstát v 10:00 ale s mou nervozitou jsem vstala v půl osmé :) .Mno když sme teda dojeli na Ještěd tak sme udělali pár fotek a hurá lanovkou nahoru xD.Pomalu sme se blížili k nástupu atd.Když teda lanovka přijela nastoupili sme jak jinak xD a jeli.Později jsem dám nějaká videa jak jsme jeli.Bylo to hezký a ta vejška :) .Oproti nám se blížila další lanovka a já o tom nevěděla a když sem se otočila a uviděla jí tak sem se uplně lekla xD.

Top 5 nejlépe se oblékajících dívek!!!

29. července 2008 v 23:26 | quicky
Hilary se umístila na 1.místě v anketě,kterou zveřejnila stránka Trencendias.Je to anketa o nejlépe se oblékající dospívající dívku.Hilary Duff se dostala na 1.místo !! Gratuluju..Ale nikde tam nevidím Avril Lavigne :(
1.Hilary Duff
2.Vanessa Hdugens
3.Ashley Tisdale
4.Miley Cyrus
Hayden Panettiere